Gargždų lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
33
33

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 d.  vyksta Europos Judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Mūsų darželis tęsdamas prasmingą tradiciją, vėl prisijungė prie jos. Kampanijos šūkis „Judėk laisviau” „neša” žinią, kad judėjimas – tai ne tik bėgimas ar konkretūs mankštos pratimai, bet plati amplitudė pačių įvairiausių fizinio aktyvumo formų, kurių šios savaitės metu tikrai netrūko. Kiekvieną rytą pradėjome smagia mankšta su Rudenėliu, Zuikiu ir Katinėliu, apšilę įsijungėme į  bėgimą „Kiek metukų – tiek aplink darželį ratukų“. Žaidėme futbolą, krepšinį, rungtyniavome linksmosiose estafetėse, mankštinomės su treniruokliais, išbandėme laisvą judesį pagal įvairių žanrų muziką.

Paskutinę Judumo savaitės dieną visa įstaigos bendruomenė susibūrė Solidarumo bėgimui 2022, išreiškiant palaikymą Ukrainai bei  jos vaikams, kurių net 8 lanko ir mūsų darželį.

Sportišką savaitę užbaigėme apdovanojimais, vaistažolių arbata ir „Sveikuoliška” koše, kurią mūsų šauniosios virėjos išvirė iš vaikų suneštų daržovių. Džiaugiamės vaikų aktyvumu ir geromis emocijomis😊