Gargždų lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
33
33

2018 m. spalio 4 d. Gargždų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko bendras ,,Žirniukų“ grupės vaikučių ir Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 4d klasės mokinių vaidinimas, inicijuotas mūsų įstaigos ikimokyklinio ugdymo mokytojų Jovitos Klymantienės, Aušros Buivydienės bei Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytojos Dianos Simutienės.

,,Žirniukų“ grupės vaikučiai ir 4d klasės mokiniai tėveliams bei įstaigos darbuotojams pristatė Kosto Kubilinsko kūrinėlį ,,Agė melagė“.  Nuostabūs  kostiumai, žaismingas, šiltas ir kūrybingas mažųjų aktorių vaidinimas neleido nuobodžiauti nei vaikams, nei suaugusiems. Nestigo plojimų, palaikymo šūksnių, žiūrovų šypsenų. Po vaidinimo vaikai iš „Kranto“ mokyklos draugiškai  ir linksmai pažaidė, pabendravo su mažaisiais draugais grupėje.

Šis spektaklis taip pat buvo graži dovana mokytojoms, jų profesinės šventės Tarptautinės mokytojų dienos proga. Gargždų lopšelio-darželio mokytojos buvo maloniai nustebintos, kai  4d klasės mokiniai įteikė savo pačių gamintus atvirukus su sveikinimo žodžiais, taip parodydami pagarbą ir dėkingumą už jų darbą.

Džiaugiamės pavykusiu renginiu ir tikimės sugebėsime išsaugoti šią nuostabią partnerystę ir tęsime bendradarbiavimą.

2018 m. rugsėjo 5 d.