Gargždų lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
33
33

Rugsėjo 16–24 d. Gargždų lopšelio-darželio ,Saulutė“ bendruomenė dalyvavo Europos judumo savaitės „Žingsniuokime kartu“ renginiuose.

Darželio grupėse apsilankė personažai Rudenėlis, Vėjas ir Bitutė, kurie vaikams ir pedagogams pristatė darželyje vyksiančius Europos judumo savaitės renginius. Personažai kartu su vaikais mankštinosi ir ragino juos kasdien sportuoti, pakvietė vaikus ir mokytojus dalyvauti bėgime aplink darželį bei Rudens sporto šventėje ,,Aš ir tu, sportuokime kartu“ kartu su tėveliais. Visa įstaigos bendruomenė buvo pakviesta iš rudeninių gėrybių kurti kompozicijas ir sudalyvauti rudeninėje parodoje „Spalvota rudens kompozicija“.

Judumo savaitės metu vaikai kartu su mokytojais kasdien darė mankštą, ėjo aplink darželį, sportavo savo aikštelėse. Bėgimo aplink darželį dieną vaikai lauke atliko bendrą mankštą pagal Flintą, skandavo šūkį apie sportą ir apibėgo aplink darželį.

Tėvelių bei įstaigos darbuotojų dėka darželio koridorių palangės, sienos bei laiptinės pasipuošė įvairiomis rudens gėrybių kompozicijomis.

Europos judumo savaitės renginius užbaigėme rugsėjo 24 d. įvykusia Rudens sporto švente ,,Aš ir tu, sportuokime kartu“, kurioje dalyvavo ir ugdytinių tėveliai. Personažai Bitutė ir Rudenėlis pakvietė visus pasimankštinti, o Katytė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vaida – pašokti bendrą šokį ir dar kartelį apibėgti visiems aplink darželį. Pasimankštinę vaikai išsiskirstė po aikšteles, kur kartu su tėveliais žaidė futbolą ir rungtyniavo estafetėse.

Kūrybinė grupė