„ANČIUKŲ“ grupė (2-3 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Liudmila Tamošauskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Rudienė
Mokytojos padėjėja Virginija Vilkaitė

„ZUIKUČIŲ“ grupė (2-3 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Cirtautienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Rudienė
Mokytojos padėjėja Viktorija Survilienė

„NYKŠTUKŲ“ grupė (3-4 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Petrusevičienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rinalda Gabajienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gražvyda Mažonienė
Mokytojos padėjėja Irena Šimkienė

„BORUŽĖLIŲ“ grupė (3-4 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dainora Kučinskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zinaida Strakšienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Kupinskienė
Mokytojos padėjėja Salomėja Glebienė

 „AITVARIUKŲ“ grupė (4-5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Snaiguolė Linkienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Kupinskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Buivydienė
                                                       Mokytojos padėjėja Alina Kvekšaitė

 „DRUGELIŲ“ grupė (4-5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Valkauskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zinaida Strakšienė
Mokytojos padėjėja Loreta Gedmintienė

„ŽIRNIUKŲ“ grupė (5-6 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jovita Klymantienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gražvyda Mažonienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Buivydienė
                             Mokytojos padėjėja Genovaitė Lygnugarienė

„GANDRIUKŲ“ grupė (5-6 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Olčauskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Kupinskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Buivydienė
 Mokytojos padėjėja Dovilė Tilvikaitė

„PELĖDŽIUKŲ“ grupė (5-6 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Alina Daukšienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gražvyda Mažonienė
Mokytojos padėjėja Gintarė Budvytienė

„BITUČIŲ“ grupė (6-7 m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Vaičkutė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Lukauskienė
Mokytojos padėjėja Rima Galiauskienė

„SMALSUČIŲ“ grupė (6-7 m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Duotienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rinalda Gabajienė
Mokytojos padėjėja Kristina Daugintienė

„SAULUČIŲ“ grupė (6-7 m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Adėlė Jankauskienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Kuprelienė
Mokytojos padėjėja Virginija Lamsodienė